Proč potkáváte šťastné a usměvavé lidi?

Může to být váš kolega v zaměstnání, přítelkyně, bývalá spolužačka anebo sousedka, se kterými se potkáváte a cítíte, že jsou šťastni.

Může to být váš kolega v zaměstnání, přítelkyně, bývalá spolužačka anebo sousedka, se kterými se potkáváte a cítíte, že jsou šťastni a žijí život takový, který jim přináší jen samé radosti. Z těchto lidí je na hony cítit spokojenost, potkáváte je vždy usměvavé, vyzařují optimismus a už na dálku „svítí“. Je to, jako byste potkali sluníčko. Takových lidí není mnoho, ale existují. A víte, proč se jim dobře daří? Proč dělají práci, která je baví, proč jim vše vychází tak jak si přejí atd. atd? Krom jiného dokážou naslouchat své intuici. Jsou v propojení se svým tělem, které je směřuje právě k těm šťastným zítřkům.

Buďte i vy šťastní!

Odhoďte neustálé zábrany, že nemůžete být šťastni, protože vás opustil partner, že si štěstí nezasloužíte, že, že, že …. Staňte se člověkem, který rozhoduje sám za sebe, převezměte odpovědnost za svá rozhodnutí a rozhodujte se v souladu se svými potřebami a nenechte se omezovat tím, co vám kdo říká a vy cítíte, že to není to pravé ořechové. Svých strachů a obav z nesprávných rozhodnutí se zbavíte na kurzu Aktivace Třetího Oka. Najednou ucítíte klid a rovnováhu v duši. Ale bude k tomu zapotřebí vaše vůle, odvaha chtít změnit zajeté koleje a plnit si svá přání bez pocitu viny.

This article was written by