Pozoruhodný přechod mezi vnějším a vnitřním

Zajímavou variantou na pomezí vstupních rohoží vnějších a vnitřních jsou takzvané dlaždice s kobercovou vložkou. Jsou to moduly vyrobené z.

Zajímavou variantou na pomezí vstupních rohoží vnějších a vnitřních jsou takzvané dlaždice s kobercovou vložkou. Jsou to moduly vyrobené z polyvinylchloridu, které se dají volně spojovat do libovolně velkého tvaru. Lze je bez problémů přiříznutím usazovat i do nepravidelných prostorů. Jejich hlavní výhodou je, že na vlastní dlaždici z PVC, která je děrovaná, aby byl umožněn odtok vody, je v pravidelných pásech osazen čistící zátěžový koberec, který usnadňuje zachytávání i drobnějších nečistot.

Kam je lze použít?

Dlaždice s čisticí kobercovou vložkou se používají v místech, které nejsou bezprostředně vystaveny povětrnostním vlivům. Je to v překrytých vchodech (se stříškou, nebo zapuštěných do budovy, v podloubích apod.), kde na rohož přímo neprší a nesněží. Vhodné je jejich zapuštění do podlahy. Na rozdíl od gumových vnějších rohoží je jejich povrch kompaktní, takže umožňuje snadný pohyb po rohoži i s kočárkem, nákupním vozíkem, kufrem na kolečkách, stejně jako pohyb dam na vysokých jehlových podpatcích.

This article was written by