Dostatek vlhkosti

Vždy vás mrzí, když vám nějaká květina uschne nebo naopak uhnije? Nevíte zkrátka, jak přesně je zalévat, aby dobře bylo?.

Vždy vás mrzí, když vám nějaká květina uschne nebo naopak uhnije? Nevíte zkrátka, jak přesně je zalévat, aby dobře bylo? Už se tím nebudete muset trápit, stačí, když se zaměříte na naše skvělé květináče lechuza, které díky modernímu systému nabízejí ideální možnost pro všechny ne příliš úspěšné zahrádkáře. Nemusíte mít strach, že bychom našim zákazníkům nabízeli jenom jeden typ květníku, který by se nehodil ke zbytku vybavení domu nebo třeba terasy. V nepřeberném množství různých velikostí a barev si jistě najdete svého favorita.

Do interiéru i ven

Nejen vnitřní rostliny potřebují pravidelnou péči a zavlažování. Také ty venku si zaslouží péči, zvláště pokud jsou třeba na balkóně, kam se nedostane ani déšť. Proto jistě oceníte tento skvělý samozavlažovací systém, díky kterému se nebudete muset bát, že při opomenutí květiny uschnou a vám nic nezbude. Snažíme se s touto novou technologií vyjít vstříc co nejširšímu spektru zákazníků, vyzkoušejte tyto skvělé květináče a sami se o jejich účinnosti přesvědčíte a už nikdy nebudete chtít jiné.

This article was written by