Chorvatsko dovolená

Rádi se potápíte a poznáváte podmořský život pak není nic jednoduššího než vzít směr odpočinková Chorvatsko dovolená. Potápění v jadranském.

Rádi se potápíte a poznáváte podmořský život pak není nic jednoduššího než vzít směr odpočinková Chorvatsko dovolená. Potápění v jadranském moři je velký zážitek a poznávání podmořského života tam není problém. Nemusíte být ani zdatný potápěč přímo v Chorvatsku naleznete půjčovny potápěčské výstroje a tam si můžete udělat základní potápěčský kurz.

Chorvatsko dovolená

Do Chorvatska se můžete dopravit i letecky a to jste tam opravdu coby dup. Odpočinková Chorvatsko dovolená a letadlo to patří k sobě. Pokud neradi jezdíte autem či autobusem na delší trasy, pak je letadlo jako stvořené pro vás. Je to nejrychlejší možnost jak se dopravit k jaderskému moři a co nejdříve si užívat jeho příjemných vln a ležet na teplých plážích.

Bezbarier

K moři rádi jezdí i hendikepovaní lidé a můžou být třeba i na vozíku. Odpočinková Chorvatsko dovolená tu si mohou opravdu užít všichni bez rozdílů. Bezbariérových míst se najde v Chorvatsku dost i když je to kopcovitá krajina. Je dobře že i cestovní kanceláře myslí na lidi s hendikepem právě oni možná potřebují nejvíce poznat a odpočinout si na slunci u moře.

This article was written by