Zvyšte díky silničním tretrám efektivitu Vaší jízdy

Cyklistika je Váš život. Den bez vyjížďky na kole Vám připadá ztracený. Komfortní výbava je na Vašich výpravách nezbytná. Investice.

Cyklistika je Váš život. Den bez vyjížďky na kole Vám připadá ztracený. Komfortní výbava je na Vašich výpravách nezbytná. Investice do vhodných doplňků se zaručeně vyplatí. Nyní máte zálusk na úžasné pomocníky, díky kterým zvýšíte efektivitu Vaší jízdy. To se přece bude při závodech hodit. Možná konečně dorazíte do cíle jako první. Pevné spojení Vaší nohy s pedálem umí doopravdy zázraky. Šlapání půjde krásně zlehka a síly budete mít i v konečné fázi závodu na rozdávání.

Od dnešního dne už budete jezdit rychleji a zvládnete tedy urazit delší vzdálenosti

Udělal jste si velkou radost. Koupil jste si nové pomocníky na kolo. Hodláte totiž příští závod vyhrát. Trénujete každý den a dost si věříte. Díky novým silničním tretrám to rozhodně vyjde. Zvolil jste vhodný model, který naprosto vyhovuje Vašemu stylu jízdy. Oproti ostatním cyklistům tak máte obrovskou výhodu. Veškeré trasy zdoláte mnohem rychleji, než tomu bylo ještě před pár týdny a dokonce se ani nezapotíte. Cyklistickou obuv není vhodné podceňovat.

This article was written by