Změkčete si vodu jednoduchým způsobem

Hledáte nějakou prodejnu, ve které byste sehnali sůl do bazénu a mohli si tak zajistit příjemné koupání, protože víte, že.

Hledáte nějakou prodejnu, ve které byste sehnali sůl do bazénu a mohli si tak zajistit příjemné koupání, protože víte, že tyto produkty je možné využívat jak v bazénech, tak i při klasické koupeli? Nabízíme Vám totiž ty nejkvalitnější soli, které jsou ze zemí Evropské unie a rozhodně Vás nezklamou. Dávku takové soli si snadno určíte sami, protože mořská sůl je pro naše tělo pozitivní a příznivá, takříkajíc, předávkovat nelze. Pokud byste si chtěli koupel skutečně dobře užít, můžete mořské či bazénové soli kombinovat s některými vonnými esencemi, které dodají skvělou atmosféru a svou chvilku ve vodě si tak více užijete.

Správná cesta k cíli

Pokud máte doma bazén se salinátorem, je třeba, aby se koncentrace pohybovala kolem 3 až 6 gramů na litr vody. Pokud je koncentrace chloridu sodného skutečně vysoká, mohlo by dojít také ke korozím, což by pro bazén nebylo dobré. Vždy je proto třeba při údržbě hledět na postupy a požadavky, které jsou na přípravcích uvedeny. Zkuste to s námi, určitě si svou koupel více užijete a sůl do bazénů se pak stane Vaší oblíbenou.

This article was written by