Zelený drahokam, který zlepší vaše vztahy

Olivín nebo také peridot je nádherným, olivově zeleným drahokamem, který k vám přitáhne peníze a podpoří kvalitu vašeho života v.

Olivín nebo také peridot je nádherným, olivově zeleným drahokamem, který k vám přitáhne peníze a podpoří kvalitu vašeho života v mnoha ohledech. Nejlépe bude fungovat u znamení zvěrokruhu, která jsou propojena se Zemí. Podívejme se, co od tohoto malého kamene můžete očekávat. Není toho málo, a přesto mnoho lidí peridot vůbec nezná.

Vliv na životní pohodu je obrovský

Máte problémy s nespavostí, žárlivostí nebo vztahy s jinými lidmi? Tento nádherný minerál vám s ním pomůže. Potlačuje žárlivost, podporuje duchovní růst a použít ho můžete jako ochranný amulet, který se vztahuje na peníze, lásku i štěstí. Pomůže vám také přijmout zodpovědnost za váš život a činy. To nemusí být vždy příjemné, ale rozhodně to pročistí vzduch i vztahy, které kolem sebe máte. Všechny minerály mají velký vliv na energii a životní rovnováhu, ale také na tělo. Peridot je úžasný na srdce, plíce, zrak, trávicí trakt, močový měchýř i brzlík. Pomáhá čistit játra a blahodárně působí také na pokožku. Kromě toho zrychlí váš metabolismus a pozitivně působí také na ženy při porodu. Nezapomeňte ho proto mít po ruce, až začnete rodit.

This article was written by