Vyřídíme vše za vás

Přemýšlíte, jakým způsobem byste zařídili například vyplnění či potvrzení listin v jiném městě nebo dokonce v jiné zemi tak, abyste se tam.

Přemýšlíte, jakým způsobem byste zařídili například vyplnění či potvrzení listin v jiném městě nebo dokonce v jiné zemi tak, abyste se tam nemuseli vydávat přímo osobně? S přepravními službami nejen v rámci České republiky, ale i mimo ni, máme bohaté zkušenosti. Objednejte si u nás standardní nebo expresní kurýrní službu a my za vás vše vyřídíme. Nabízíme také zvláštní službu „dopis“, díky které přepravíme dokumenty nebo listy uložené v kancelářské obálce do hmotnosti 200g a do velikosti A4. Dále nabízíme i garantovaný čas doručení, což jsou zásilky, které přednostně doručíme do vámi určeného místa. Pokud je potřeba, vyřídíme za vás i celní odbavení zásilky, popřípadě využijte nabídky Call back, kdy vám ihned po doručení zašleme informativní zprávu.

Doručovací služby Expres

Naše kurýrní služby jsme schopni nabídnout v rámci celého světa. V nabídce, kterou jsme pro vás připravili, najdete standardní i expresní doručovací služby, ale také Direct servis pro urgentní top zásilky, které vyřizujeme i během víkendových dnů a svátků. Doba doručení je závislá na vzdálenosti míst a také na možnostech dopravního spojení.

This article was written by