Veškeré Vaše balíky či zboží doručíme kamkoliv potřebujete

Námi nabízená přeprava zásilek po ČR je komplexní a spolehlivou službou dostupnou naprosto všem a to jak firmám a podnikatelům,.

Námi nabízená přeprava zásilek po ČR je komplexní a spolehlivou službou dostupnou naprosto všem a to jak firmám a podnikatelům, tak také soukromým osobám. Ať už potřebujete poslat obyčejný balíček jen do vedlejšího města nebo kus nábytku na druhý konec republiky či třeba paletu se zbožím, tak se vždy obracejte na nás. Naše spediční společnost se na tomto trhu pohybuje již mnoho desítek let, a proto máme opravdu obrovské zkušenosti ve spedici a logistice a nabízíme Vám ty nejvýhodnější ceny na trhu. S námi se Vaše balíky a zboží vždy dostanou do cíle včas a v pořádku. Jen vstupte do naší nabídky a vyplňte formulář kalkulace, kde nám zadáte údaje potřebné k doručení a máte naše služby zajištěny.

Využijte našich kvalitních a spolehlivých spedičních služeb

Ano, tak jednoduché to je. Jelikož jsou naše služby přístupné na internetu, tak nemusíte hledat naše pobočky a také nemusíte nikam nosit svou zásilku, protože my ji u Vás vyzvedneme přesně podle domluvy s Vámi. Kromě toho, že v ceně doručení Vašeho balíku či zboží máte jeho vyzvednutí a doručení, Vám také nabízíme možnost uskladnění v případě, že nebude zastižen adresát tohoto balíku a také samozřejmě sledovací službu, díky které budete vědět, kde se Váš balík zrovna pohybuje. Dále si můžete zajistit naše doplňkové služby, pokud budete mít zájem a to například službu expres pro ještě rychlejší doručení, díky které může být Váš balík na místě ještě v ten samý den, kdy jej podáte.

This article was written by