Takové malé přirovnání

Dneska si řekneme něco o strojích a lidech. Všechny stroje potřebují nějakou tu šťávu, aby mohly pracovat. Takže jsme zase.

Dneska si řekneme něco o strojích a lidech. Všechny stroje potřebují nějakou tu šťávu, aby mohly pracovat. Takže jsme zase na začátku. Jakmile ráno vstanete, tak se jdete umýt a pak byste se měli posilnit, protože lidské tělo potřebuje do začátku dne také nějakou tu energii, takže abyste mohli pracovat posléze kvalitně v práci a měli dostatek síly na všechny ty úkoly a ještě něco navíc, tak musíte odstartovat svůj den s úsměvem. V podstatě bychom lidské tělo mohli také přirovnat ke stroji, protože každý stroj potřebuje údržbu, jako lidské tělo a v každém těle to skvěle všechno funguje dohromady, stejně tak jako ve stroji, kde, když se cokoliv pokazí, tak také přestane dobře pracovat a v těle je to stejné. Pokud se nějaká součástka rozbije či pokazí, tak máte se svým zdravím problémy a musíte k doktorovi, aby vás opravili, tedy uzdravili.

Všechno potřebné k provozu

Proto lidé jí a pijí, aby se mohli plně věnovat denním aktivitám a měli živiny, ze kterých žijí celý den a mají sílu a všechno potřebné pro život. Stroje naopak zase potřebují hydraulický olej, aby byly dobře promazané a aby také mohly kvalitně pracovat po celý den. Výhoda je pouze v tom, že stroje žádné další jídlo nepotřebují.

This article was written by