Spedice jak má být

Věděli jste, že s námi můžete mít mnoho doplňkových služeb? Například takové připojištění zásilky se vždy vyplatí! Hlavně když vaše zboží.

Věděli jste, že s námi můžete mít mnoho doplňkových služeb? Například takové připojištění zásilky se vždy vyplatí! Hlavně když vaše zboží čeká dlouhá cesta a máte strach, aby nedošlo k poškození! Tím samozřejmě nechceme v žádném případě tvrdit, že když tak neučiníte, zásilka buď vůbec nedojde, nebo dojde poškozená. Možná jinde, ne však u nás! Se spedicí Praha máte v první řadě jasnou záruku solidnosti a pečlivosti! Naši zaměstnanci jsou vysoce odborní profesionálové, kteří pravidelně procházejí školením. Nic neponecháváme náhodě, a když se náhodou objeví nějaký problém, vždy ho obratem vyřešíme! Pracujeme rychle a pečlivě! Víme, že tak to i naši zákazníci požadují! V dnešní uspěchané době nemá nikdo čas čekat, až mu dopravce zásilku přiveze třeba za tři dny, když jí potřeboval již dnes!

Jak se domluvíme

Tak to i bude! Dohodnutý termín je pro nás vždy a za všech okolností závazný! Chtěli jste někdy využívat službu, která vám nabízí sledování vašich balíků? Chtěli jste od začátku až dokonce znát trasu vaší zásilky? U nás ta možnost samozřejmě je a patří k normálně poskytovaným záležitostem!