Široká škála využití

Jako 3D grafik jsem si pořídil tiskárnu, abych si vytiskl několik modelů k současnému projektu, na kterém pracuji. Pořizoval jsem ji.

Jako 3D grafik jsem si pořídil tiskárnu, abych si vytiskl několik modelů k současnému projektu, na kterém pracuji. Pořizoval jsem ji kvůli práci a při výběru četl nejrůznější články o takto vytvořených protézách, dinosauřích kostech za vědeckými účely či dokonce autu. Nenapadlo by mne, k jakému využití se po její koupi dopracuji.

Chybějící plastové květiny

Manželka odešla na manikúru a já zůstal doma s našimi dvěma malými dcerami. S holkami jsme zvládli večeři a na pořadu byl královský zámek. Koupili jsme jim ho minulé Vánoce v hračkářství, i s věží obrostlou umělým břečťanem ukrývající princeznu a princem na koni. Jakmile princezna spustila svůj dlouhý cop, zjistili jsme, že princi chybí kytice květin, kterou by jí měl věnovat. A protože nebyla k nalezení, vytvořil jsem v rychlosti model stopky s nevěrohodným listem a několika okvětními plátky na jejím vrcholu. Pustil 3D tiskárnu a nechal květinu třikrát vytvořit. Princ byl sice zapomenut a holky s úžasem sledovaly vznik nové pugéty, ale při příštích námluvách bude mít princezně opět co nabídnout.

This article was written by