S námi to jde rychle a snadno

Žádat o úvěr v běžné bance není jistě nic příjemného. Nejen že vás čeká spousta náročného papírování a dokládání řady různých,.

Žádat o úvěr v běžné bance není jistě nic příjemného. Nejen že vás čeká spousta náročného papírování a dokládání řady různých, často zbytečných skutečností, ale vyřízení trvá někdy i déle než měsíc. A to se taky může stát, že vám žádost o úvěr nakonec zamítnou. S námi je vše jiné. Jednání je velmi rychlé a snadné. Úvěr od nás můžete splácet až třicet let a to za úrokovou míru, která není od té bankovní výrazně odlišná. Na co ještě čekáte? Seznamte se s podmínkami a zažádejte si o oblíbený typ úvěru i vy! Můžete ji kdykoliv splatit dříve.

Někdy víc, někdy míň

Přesně tak probíhá splácení úvěru zvaného americká hypotéka. Způsob splácení se podobá kontokorentnímu účtu a každý měsíc můžete vkládat libovolně vysokou částku. Úvěr tak můžete mít splacený za mnohem kratší dobu, než byla stanovená a sjednaná doba splácení. Také ho můžete kdykoliv splatit dříve a to v plné výši. Jeho vyřízení je velmi snadné, stačí jen nahrát patřičné dokumenty a schválení proběhne během několika málo dní. A že máte starý záznam v registru za pozdě zaplacenou složenku? Vůbec to nevadí!

 

This article was written by