Promýšlíte také jiné varianty

http://www.jadranexpres.cz/ Každý rok si říkáte, zda to vaši rodinu ještě bude bavit a zda byste s manželem neměli vybrat nějakou novou.

http://www.jadranexpres.cz/

Každý rok si říkáte, zda to vaši rodinu ještě bude bavit a zda byste s manželem neměli vybrat nějakou novou výletní destinaci, ale vždycky, když nad tím začnete přemýšlet a začnete zvažovat, kam byste mohli v létě vyrazit, tak to stejně nakonec vždycky dopadne tak, že u vás nad všemi jinými variantami jednoznačně zvítězí dovolená chorvatsko autobusem . Zkrátka je to, co se vaší rodiny týče, naprostá jednička ze všech pohodových dovolených. A jak by také ne.

Ale jen jedna vítězí

Vždyť vaše dvě děti se vždy zajímají především o to, zda na místě bude moře, a to dostatečně teplé a azurové, aby tam mohly plavat, aby se tam mohly potápět a věnovat se dalším vodním radovánkám, takže ideální místo pro vás je vždy v blízkosti nějakého akvaparku s tobogány. Váš manžel si přeje, abyste měli k dispozici vlastní ubytování v soukromí s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou na vaření, což v Chorvatsku není žádný problém. No a vy chcete, abyste se mohla v klidu nerušeně opalovat, občas si zajít s dětmi na zmrzlinu a večer na večeři. A to vše je na místě dobře dostupné.