Proč dochází ke „ztuhlosti“ koně?

Stejně jako lidem se opotřebovávají klouby a dochází k úbytku kloubního vaziva, stejně tak ani zvířatům se tento opakující se proces.

Stejně jako lidem se opotřebovávají klouby a dochází k úbytku kloubního vaziva, stejně tak ani zvířatům se tento opakující se proces nevyhýbá. Na ztuhlost trpí i tak krásné a vznešené zvíře jako je hřebec. Ten, se svým pánem žije, pracuje, baví se, ale i sportuje a také kdysi padal na bojištích celé zeměkoule. Je to velmi učenlivé a inteligentní zvíře, ale co naplat, domestikovaní koně se dožívají zhruba dvacet až pětadvaceti let, ale záleží na tom, jakého jsou plemene a k čemu se využívají. Pokud kůň dosahuje vyšší zátěže, například i při sportu, klouby se opotřebovávají rychleji.

Jak na ztuhlost a chronickou bolest u koně?

Ale naštěstí na trhu existuje skvělý léčivý přípravek na ztuhlé koně a jmenuje se    H A R P A G Y L ,   který se vyznačuje výtečnými léčebnými účinky. Slouží pro zdraví vazů, šlach a samozřejmě i výše zmiňovaných kloubů a přirozeně udržuje pohyblivost všech kloubních spojení i šlach. Jestliže již dojde k zánětu, pak tento zánět zároveň s nepříjemnou bolestí tlumí a zeslabuje. Jedná se o recepturu s nejkoncentrovanějším harpagofytem na současném trhu. Chovatelé ho mohou používat jak u starších, tak i u aktivních koní.

This article was written by