Pro všechny věkem neomezené

Vybírejte lahodné a vytříbené pokrmy, které Vám dodají energii a nebudou Vás tížit! Zkuste italskou kuchyni, která se přizpůsobí tělu.

Vybírejte lahodné a vytříbené pokrmy, které Vám dodají energii a nebudou Vás tížit! Zkuste italskou kuchyni, která se přizpůsobí tělu okamžitě. Navíc prospějete svému organismu a on Vám to tisíckrát vrátí. Pro všechny, kteří holdují zdravenému stravování, by neměla uniknout nabídka společnosti Pizza Praha Metropol! Rozvoz jídla Vám ušetří nervy s Vařením a Vy si pak najdete chvíle na příjemnější činnosti. Čím vyšší objednávka, tím větší výhody a slevy!

Chutnat bude všem

Zeleninové polévky s pikantními přísadami, lososové i jiné tataráky, brokolicové předkrmy i polévky, vývary klasického typu a k tomu křupavé bagetky, to prostě nemá chybu a jste po jídle! Nejlepší je, dát si po jídle lahodný desert, který dokoná sladění všech chutí a vůní! Sladká tečka je pro každého strávníka příjemnou změnou, krémy, tiramisu a skvostné piškoty! Vyhledejte si jídelníček a sestavte si svoje menu na celý týden. Rozvoz jídla je pak jistý a bezpečný!

This article was written by