Plošné spoje pro elektroniku

Potřebujete si někde objednat přesně tady tohle, ale nevíte, jaká společnost je t nejlepší a které můžete věřit? Pokud je.

Potřebujete si někde objednat přesně tady tohle, ale nevíte, jaká společnost je t nejlepší a které můžete věřit? Pokud je tomu tak, rozhodně neváhejte a objednejte si třeba hned u nás, protože u nás máte maximální jistotu, že vše v nejvyšší kvalitě. Elektronické součástky jsou objednávány z prověřeného velkoobchodu, takže vše je maximálně prověřené. Používáme nejmodernější technologii těch nejlepších strojů, takže vše vyrábíme opravdu rychle. Jakmile si u nás objednáte, tak Vám to co nejrychleji pošleme, to se nebojte. Plošné spoje od nás jsou ty nejlepší. Nabízíme opravdu široký sortiment nejrůznějších druhů, takže si stačí vybrat. Vše přehledně seřazeno v tabulce, která je opravdu přehledná.

Základní materiály                                      

Nejčastěji je to laminát, který je ze skelné tkaniny a je nasycený epoxidovou pryskyřicí. Podle toho, jestli to je oboustranné nebo jednostranné, tak je na stranách nalepené měděná fólie. Materiál pro výrobu těchto takových destiček je FR1 AŽ FR5, záleží na tom, jak jste nároční. Tento materiál je pak nasycený nejrůznější pryskyřicí a podle toho se i odvíjí celková cena. Rozhodněte se ještě dnes a objednejte si u nás.

This article was written by