Muži versus ženy při zařizování kuchyní

Budeme-li se dívat na to, jakým způsobem zařizují „srdce domova“ muži a jak ženy, všimneme si samozřejmě některých rozdílů. Pro.

Budeme-li se dívat na to, jakým způsobem zařizují „srdce domova“ muži a jak ženy, všimneme si samozřejmě některých rozdílů. Pro muže je to většinou o praktičnosti, jednoduchosti, funkčnosti a více pozornosti budou věnovat možná výběru televize než materiálu pracovní desky. Také méně času stráví surfováním po netu a hledáním inspirace, jde přeci o to, aby se tam dobře vařilo, skladovalo a také možná jedlo. Neumím si představit muže, který by se svými kolegy probíral, zda skříňky prosklené či nikoliv.

A ženy – no ty to mají trochu jinak

Pro většinu žen je to radost, když mohou hledat inspiraci v designových časopisech, probírat s kamarádkou u kávičky, zda varný ostrůvek ano či ne, neváhají obejít několik studií a sbírat inspiraci. Ty romantické duše, které kromě funkčnosti hledají i něco navíc – tak pro ty je zde řešení rustikální kuchyně v kvalitním zpracování, z prvotřídních materiálů, špičkovým servisem, díky kterému bude vaše přání splněno do posledního detailu.

This article was written by