Moderní bydlení s moderní půjčkou

I když nemáte možnost, z různých důvodů, získat půjčku na bydlení od banky, není to neřešitelná situace. Rádi vám půjčíme peníze.

I když nemáte možnost, z různých důvodů, získat půjčku na bydlení od banky, není to neřešitelná situace. Rádi vám půjčíme peníze na nákup vaší nemovitosti. Hypotéka bez dokládání příjmů je produkt, který hledáte. Jejím prostřednictvím můžete financovat nákup nového bytu a dobu splatnosti si nastavit podle vašich potřeb. U tohoto typu úvěru je možné zažádat o splatnost i na třicet let. V takovém případě se můžete těšit na velmi nízkou výši měsíční splátky. Zaujala vás? Stačí vyplnit kontaktní formulář!

Zvolit můžete bankovní nebo nebankovní půjčku

Pokud zvažujete některý z úvěrů, je dobré se seznámit i s ostatními možnostmi, které jsou na trhu k dispozici. Nejen banky vám mohou poskytnout úvěr. Velmi výhodné podmínky získáte i s úvěrem od nebankovní společnosti. Nemusíte dokládat výši vašeho příjmu, záznam v registru dlužníků není překážkou a splatnost si můžete nastavit například na třicet let. Úroková sazba je stanovena na pevnou výši a nemůže se vám stát, že vám ji někdo zvýší, pokud uplyne doba fixace. A můžete ji bez sankcí splatit i dříve. Líbí se vám?

This article was written by