Genetika má mnoho tváří

Genetika Olomouc vám nabízí daleko víc, než jste kdy čekali! Nabízí vám vyšetření v těhotenství, nabízí vám vyšetření plodu, již v první.

Genetika Olomouc vám nabízí daleko víc, než jste kdy čekali! Nabízí vám vyšetření v těhotenství, nabízí vám vyšetření plodu, již v první fázi trimestru. A to ne jen tak standardní! Přijďte se poradit na specializované pracoviště, přijďte se seznámit s mnoha moderními metodami. Zastaralé postupy a přístroje často vyhodnotí negativní nález, díky kterému může být budoucí matka řadu měsíců ve stresu! Chtějte mít jistotu, chtějte čerpat dokonalou péči! My nejen, že dokážeme odhadnout případné vývojové vady hned na začátku, ale dokážeme s nimi i pracovat, nastavit další režim, případnou péči, jak o plod, tak o matku! Důležitou součástí naší práce je i poradenství, gynekologická a porodnická praxe. Zde se setkáte s osobním, fundovaným přístupem, zde s vámi lékaři jednají na rovinu a férově!

Nepromarněte šanci

Myslet si, že vaše miminko bude v pořádku, je nádherná představa, ovšem trochu lehkovážná. Je dobré hned na začátku být v klidu a vědět, že to tak opravdu je! Zároveň se můžete dozvědět, co dělat, abyste předešli nepříjemným těhotenským problémům!

This article was written by