Cestovní zavazadlo jedině s visačkou

Před odjezdem na dovolenou si člověk neuvědomí, co všechno by ještě potřeboval. Poté snadno zapomene označit svoje cestovní zavazadlo. To.

Před odjezdem na dovolenou si člověk neuvědomí, co všechno by ještě potřeboval. Poté snadno zapomene označit svoje cestovní zavazadlo. To není jen pro parádu, ale štítky na kufry jsou skutečně dobrá věc, když se náhodou kufr cestou zatoulá, tak je snadno dohledatelný majitel a všechny věci se tak dopraví na uvedenou adresu. Štítky na kufr se nemusí stále kupovat nové, stačí si zvolit praktickou koženou visačku, která se stane stálou součástí zavazadla.

Praktická součást kufru

Štítky na kufry se prodávají v různých barvách a stačí si zakoupit skutečně jeden podle barvy svého zavazadla. Visačka je vybavena praktickou kapsičkou, která má průsvitný obal. Zde se vloží štítek s iniciály a adresou, kam by se mělo zavazadlo v případě potřeby doručit. Není třeba se obávat, že by z kapsičky tento obsah vypadl, jelikož se pěkně a především pevně, uzavře praktickou patentkou. Také tento štítek není na jedno použití. Kvalitní materiál, z kterého je vyrobený, poskytuje poměrně dlouhou záruku. Navíc kůže vypadá skvěle a vždy elegantně, tudíž to rozhodně nebude žádný strašák na cestovním zavazadle.

This article was written by